Dulce y Christopher
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DOBRODOSLI~SAMO ZA PRAVE FANOVE DYC
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupiRBD 4UM

 

 Da li ste za protest da se ne raspadne RBD

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
InAlOvEsAnY




Broj poruka : 6
Datum upisa : 11.06.2008

Da li ste za protest da se ne raspadne RBD Empty
PočaljiNaslov: Da li ste za protest da se ne raspadne RBD   Da li ste za protest da se ne raspadne RBD I_icon_minitimeNed Avg 17, 2008 3:38 am

Ovo je moguce izvesti,mada naravno za svako javno okupljanje potrebna je dozvola policije sto je najmanji problem.Najveci problem predstavlja cinjenica da su svi iz razlicitih gradova,a da bi se protest trebao odrzati u Beogradu,jer je to ipak glavni grad.Nekome je pak problem jer su dosta mladji pa bi im roditelji pravili problem zbog toga sto je veoma opasno da puste dete samo u BG na neki protest...Tako da imam ideju,kako bi iole olaksala problem...Mislim da bi svi fanovi trebali da se skupe prvo u svom gradu recimo 3 sata pre protesta u BG-u i da organizovano zajedno odu u BG,i naravno zajedno da se vrate...Protest bi pocinjao oko 14-15 h kao i u ostalim drzavama,dok bi se svi u svom gradu skupili oko 11-12h...Sto se tice garderobe,bitno je jedino da budemo u istoj boji da se tako izrazim zbog prepoznatljivosti.Suvise je malo vremena da bi neko nabavljao majicu sa printom,stoga smatram da oni koji imaju majicu sa printom RBD-a neka je obuku,a oni koji nemaju jednostavno da obuku nesto belo odgore(mislim da svako od nas ima belu majicu,kosulju,bilo sta),a dole recimo farke...Tako nesto.Jer nije bitno sta nam je napisano na majici,vec sta nam je u srcu,a to je velika ljubav koju zelimo da im pokazemo.Sve bi bilo snimano,neko ko zivi u BG-u bi poneo kasetofon na baterije i CD sa njihovim pesmama,sto bismo mozda pustali posle marsa na kalemegdanu gde bismo snimili nase trenutke-kako pevamo,igramo ,zabavljamo se...Jako je bitno da im pokazemo da su od nas stvorili porodicu koja je slozna i koja se voli zahvaljujuci njima...Sta mislite o predlogu?I da li je u vasem slucaju ovo izvodljivo?
_________________
Nazad na vrh Ići dole
dulce@ucker2
Admin
Admin
dulce@ucker2


Broj poruka : 42
Datum upisa : 24.11.2007

Da li ste za protest da se ne raspadne RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za protest da se ne raspadne RBD   Da li ste za protest da se ne raspadne RBD I_icon_minitimeNed Avg 17, 2008 3:43 am

Super ideja......ali ja nisam iz bg-a......ne bih mogla da dodjem....:-(
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Ksenija

Dulce Ksenija


Ženski Broj poruka : 7
Godina : 28
Location : Sa Dulce u shopingu
Job/hobbies : odbojka
Humor : Ha!Ha!
Datum upisa : 07.08.2008

Da li ste za protest da se ne raspadne RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za protest da se ne raspadne RBD   Da li ste za protest da se ne raspadne RBD I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 2:51 pm

Svida mi se ideja,a s obzirom na to da sam i BG-a,sigurno cu moci da dodjem!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li ste za protest da se ne raspadne RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za protest da se ne raspadne RBD   Da li ste za protest da se ne raspadne RBD I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste za protest da se ne raspadne RBD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce y Christopher :: RBD :: RBD :: O RBD-u-
Skoči na: